Czego można doświadczyć na Kaszubach

domek-na-kaszubach-chleb-kaszubski-wlasny-wypiek-naturalny-zakwas

Co może Was spotkać w Trzebuniowej Dardze na Kaszubach?

Gdy Twoje dziecko mówi, że tu ptaszki słychać od poranka do późnego wieczora, bo wiesz my jesteśmy na wsi, na działce. Że wczoraj na polanie był bocian a następnego ranka żurawie. Gdy wieczorem na polanie pojawia się sarna z maleństwem i to wszystko masz w zasięgu wzroku, to już wiesz, iż dni płyną tu całkiem inaczej.

Gdy chcesz założyć kalosze i beztrosko spacerować po polach i łąkach, bądź udać się do lasu na zbiór jego darów, po prostu to zrób.

piękna przyroda kaszubska

Gdy chcesz „nastawić” dla rodziny pożywny rosół, zaglądnij do naszego mini zielnika tam znajdziesz do niego przepyszny lubczyk. A do porannego twarożku na śniadanie szczypiorek według uznania cienki bądź gruby. Korzystaj, to rośnie naturalnie dla Ciebie.

Jeśli jesteś fanem grilla w zielniku znajdziesz również oregano i tymianek do marynat warzywnych, lub mięsnych. Zaufaj dania z grilla zawsze tu wychodzą i znikają z talerzy.

 

Altana i grill w domku noclegi Kaszuby
domek-na-kaszubach-wedzarnia-wedliny-kielbasy-kaszubskie

No a jeśli gotowanie jest dla ciebie odpoczynkiem (jak dla Gospodarza tego miejsca) pokuś się o upieczenie własnego chleba w piecu, pizzy bądź uwędzenia własnej wędliny. Uważaj, bo żaden inny wyrób potem już tak nie smakuje.

 

A zapomniałam o drożdżówce – uwielbiam i polecam.

 

Generalnie jak tego wszystkiego doświadczysz po kolei bądź nie, to wiedź, że Twój tydzień w Trzebuńskiej Dardze właśnie minął, a my już dziś serdecznie zapraszamy ponownie!

 

Miłego pobytu,

 

Gospodarze

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.