Witajcie w domku na Kaszubach

Noclegi na Kaszubach w domkach letniskowych

Domek na Kaszubach

Witamy w naszym Domku na Kaszubach. Nazwaliśmy go Trzebuniowa Darga. Skąd ta nazwa? Trzebuniowa pochodzi od miejscowości Trzebuń na Kaszubach, malowniczo położonej między Sominami a Dziemianami. Natomiast kaszubskie słowo Darga znaczy droga.

Domek, który oddajemy do Waszej dyspozycji, jest realizacją naszych marzeń.

Zachwycając się niezmiennie miejscem i okolicą, w której powstał domek, po wielu latach postanowiliśmy podzielić się tym pięknem Kaszub z innymi.

Domek wynajmujemy na tygodnie, od soboty do soboty. 

W domku zmieści się maksymalnie sześć osób. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie a na parterze dodatkowo salon 

domek na kaszubach trzebuniowa darga noclegi

Odpoczynek na Kaszubach

Zbieraliśmy w tutejszych lasach niejednokrotnie, grzyby, łowiliśmy ryby w pobliskich jeziorach, głaskaliśmy krówki na polanie i obserwowaliśmy sarny, które zaglądały nam w podane na tarasie śniadanie.

grzyby na kaszubach grzybobranie w kaszubskich lasach

Dni na Kaszubach płyną zupełnie inaczej, bo wyznaczane odgłosami natury i nieograniczoną dawką świeżego powietrza. Jeśli szukacie ustronnego, spokojnego miejsca z dala od miejskiego gwaru to dobrze trafiliście.

Relaks na Kaszubach bezpieczne noclegi

Trzebuniowa Darga przywita Was z otwartymi ramionami.

Dzielimy się domkiem i urokliwym miejscem tej części Kaszub choć mówiliśmy „nigdy w życiu”! Dbajcie proszę o nie jak o swoje i mamy nadzieję, że nie raz będziecie tu wracać.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>