Regulamin i płatności za pobyt

REGULAMIN

Zasady dotyczące rezerwacji, potwierdzania pobytu, anulacji oraz dokonywania płatności.

ZASADY WYNAJMU DOMKU

Witamy Państwa w obiekcie „Trzebuniowa Darga” i życzymy miłego pobytu.

Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju / bezpieczeństwa naszych gości.

1. Doba noclegowa trwa od godziny 15.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.

2. Należność za pobyt pobierana jest na 14 dni przed przyjazdem, zgodnie z dokonaną rezerwacją i jej zasadami, z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji domku „Trzebuniowa Darga”. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

3. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu poprzez system rezerwacji udostępniony dla Państwa wygody na stronie http://trzebuniowadarga.pl/, w określonych przypadkach rezerwacji można również dokonać telefonicznie lub mailowo . Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się wpłatę zadatku w wysokości 40% wartości Państwa rezerwacji w ciągu 3 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji na konto bankowe oraz wpłaty 60% wartości Państwa rezerwacji na 14 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu w Trzebuniowej Dardze zgodnie z dokonaną rezerwacją.
4. Zadatek zwracany jest w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.

5. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytu , również w przypadku nie uregulowania 60% wartości rezerwacji na 14 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu w Trzebuniowej Dardze zgodnie z dokonaną rezerwacją. .

6. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 6.00

7. Dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa, prosimy o zamykanie furtek oraz bramy wjazdowej oraz i drzwi wejściowych do obiektu.

8. W obiekcie obowiązuje ZAKAZ PALENIA.

9. Przed wyjściem z obiektu Trzebuniowa Darga prosimy o zamknięcie drzwi na balkon i taras (możliwie zamknięcie okien, wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych).

10. Prosimy o zamykanie obiektu na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji.

Opłata za zgubienie kluczy wynosi 50 złotych.

Opłata za zgubienie pilota od bramy wynosi 100 zł (kaucja po przyjeździe).

11. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych. Po przyjeździe pobierana jest kaucja w wysokości 800,00 zł, która jest zwracana z chwilą wymeldowania.
W przypadku stwierdzenia uszkodzeń oraz zniszczeń kaucja stanowi rekompensatę poniesionych strat i nie podlega zwrotowi.

12. Ilość osób zajmujących obiekt „Trzebuniowa Darga” nie może być większa niż ustalona w rezerwacji z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22.00

13. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu pod numerem +48 517 888 692 lub mailowo: kontakt@trzebuniowadarga.pl

14. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni
z pobytu w naszym obiekcie.

Życzymy miłego pobytu i zapraszamy ponownie

Zespół „Trzebuniowa Darga”

INFORMACJE ZWIĄZANE Z POBYTEM

DODATKOWE OPŁATY

Opłata klimatyczna

Opłata klimatyczna w wysokości 2 zł 30 gr za dobę / osoba

WLICZONE W CENĘ DOMKU

Sprzątanie

Czyszczenie domku, pranie pościeli po wyjeździe gości

Drewno

Przygotowane drewno do wykorzystania Gości. Specjalne dedykowane drewno z przeznaczeniem do kominka i pieca chlebowego. Odrębne drewno do paleniska w kuchni letniej i ogniska. Stosowne oznaczenia znajdziecie na posesji.

PŁATNOŚĆ ZA POBYT w DOMKU

PRZED PRZYJAZDEM do DOMKU

1. Zadatek 40%

a) W celu zagwarantowania rezerwacji prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 40% wartości Państwa rezerwacji w ciągu 3 dni od otrzymania potwierdzenia wstępnej rezerwacji. b) W przypadku braku wpłaty rezerwacja zostanie anulowana. c) Zadatek jest bezzwrotny.

2. Potwierdzenie

a) Po dokonaniu przelewu zadatku wysokości 40% wartości zarezerwowanego pobytu należy przysłać na email kontakt@trzebuniowadarga.pl potwierdzenie dokonania przelewu zadatku z podaniem daty rezerwacji pobytu. b) Rezerwacja domku zostanie wówczas potwierdzona.

3. Pozostała płatność 60%

a) Do 14 dni przed przyjazdem prosimy o wpłatę wysokości 60% wartości Państwa rezerwacji na podane konto bankowe oraz przysłanie potwierdzenia przelewu na email kontakt@trzebuniowadarga.pl z podaniem daty rezerwacji pobytu. b) W przypadku otrzymania potwierdzenia pozostałej płatności zostanie wysłana do Państwa informacja potwierdzająca jej otrzymanie i Państwa rezerwacja pobytu pozostanie ważna. c) W przypadku braku wpłaty pozostałej płatności rezerwacja zostanie anulowana. d) Zadatek jest bezzwrotny.

PRZED WYJAZDEM z DOMKU

4. Elektryczność

a) W cenie pobytu uwzględnione jest zużycie energii elektrycznej do 50kWh w trakcie tygodniowego pobytu. b) W przypadku przekroczonego zużycia energii elektrycznej ponad 50kWh zostanie doliczona kwota do rozliczenia przed wyjazdem według stawki 0,4 zł/kWh (płatne gotówką przy wymeldowaniu).

Odpocznij przez siedem dni na Kaszubach

PYTANIA?