Regulamin i płatności za pobyt

REGULAMIN

Zasady dotyczące rezerwacji, potwierdzania pobytu, anulacji oraz dokonywania płatności.

ZASADY WYNAJMU DOMKU

Witamy Państwa w obiekcie „Trzebuniowa Darga” i życzymy miłego pobytu.

Będziemy wdzięczni za przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju / bezpieczeństwa naszych gości.

1. Doba noclegowa trwa od godziny 15.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.

2. Należność za pobyt pobierana jest na 14 dni przed przyjazdem, zgodnie z dokonaną rezerwacją i jej zasadami, z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji domku „Trzebuniowa Darga”. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

3. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu poprzez system rezerwacji udostępniony dla Państwa wygody na stronie https://trzebuniowadarga.pl/, w określonych przypadkach rezerwacji można również dokonać telefonicznie lub mailowo. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się wpłatę zadatku w wysokości 40% wartości Państwa rezerwacji w ciągu 3 dni od otrzymania potwierdzenia rezerwacji na konto bankowe oraz wpłaty 60% wartości Państwa rezerwacji na 14 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu w Trzebuniowej Dardze zgodnie z dokonaną rezerwacją. 

4. Zadatek zwracany jest w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.

5. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytu , również w przypadku nie uregulowania 60% wartości rezerwacji na 14 dni przed terminem rozpoczęcia pobytu w Trzebuniowej Dardze zgodnie z dokonaną rezerwacją. .

6. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 6.00

7. Dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa, prosimy o zamykanie furtek oraz bramy wjazdowej oraz i drzwi wejściowych do obiektu.

8. W obiekcie obowiązuje ZAKAZ PALENIA.

9. Przed wyjściem z obiektu Trzebuniowa Darga prosimy o zamknięcie drzwi na balkon i taras (możliwie zamknięcie okien, wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych).

10. Prosimy o zamykanie obiektu na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji.

 – Opłata za zgubienie kluczy wynosi 50 złotych.

 – Opłata za zgubienie pilota od bramy wynosi 100 zł (kaucja po przyjeździe).

11. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych. Po przyjeździe pobierana jest kaucja w wysokości 800,00 zł, która jest zwracana z chwilą wymeldowania.
W przypadku stwierdzenia uszkodzeń oraz zniszczeń kaucja stanowi rekompensatę poniesionych strat i nie podlega zwrotowi.

12. Ilość osób zajmujących obiekt „Trzebuniowa Darga” nie może być większa niż ustalona w rezerwacji z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22.00

13. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu pod numerem +48 517 888 692 lub mailowo: kontakt@trzebuniowadarga.pl

14. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni
z pobytu w naszym obiekcie.

Życzymy miłego pobytu i zapraszamy ponownie

Zespół „Trzebuniowa Darga”

INFORMACJE ZWIĄZANE Z POBYTEM

DODATKOWE OPŁATY

Opłata klimatyczna

Opłata klimatyczna w wysokości 2 zł 30 gr za dobę / osoba

WLICZONE W CENĘ DOMKU

Sprzątanie

Czyszczenie domku, pranie pościeli po wyjeździe gości

Drewno

Przygotowane drewno do wykorzystania Gości. Specjalne dedykowane drewno z przeznaczeniem do kominka i pieca chlebowego. Odrębne drewno do paleniska w kuchni letniej i ogniska. Stosowne oznaczenia znajdziecie na posesji.

PŁATNOŚĆ ZA POBYT w DOMKU

PRZED PRZYJAZDEM do DOMKU

1. Zadatek 40%

a) W celu zagwarantowania rezerwacji prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 40% wartości Państwa rezerwacji w ciągu 3 dni od otrzymania potwierdzenia wstępnej rezerwacji. b) W przypadku braku wpłaty rezerwacja zostanie anulowana. c) Zadatek jest bezzwrotny.

2. Potwierdzenie

a) Po dokonaniu przelewu zadatku wysokości 40% wartości zarezerwowanego pobytu należy przysłać na email kontakt@trzebuniowadarga.pl potwierdzenie dokonania przelewu zadatku z podaniem daty rezerwacji pobytu. b) Rezerwacja domku zostanie wówczas potwierdzona.

3. Pozostała płatność 60%

a) Do 14 dni przed przyjazdem prosimy o wpłatę wysokości 60% wartości Państwa rezerwacji na podane konto bankowe oraz przysłanie potwierdzenia przelewu na email kontakt@trzebuniowadarga.pl z podaniem daty rezerwacji pobytu. b) W przypadku otrzymania potwierdzenia pozostałej płatności zostanie wysłana do Państwa informacja potwierdzająca jej otrzymanie i Państwa rezerwacja pobytu pozostanie ważna. c) W przypadku braku wpłaty pozostałej płatności rezerwacja zostanie anulowana. d) Zadatek jest bezzwrotny.

PRZED WYJAZDEM z DOMKU

4. Elektryczność

a) W cenie pobytu uwzględnione jest zużycie energii elektrycznej do 50kWh w trakcie tygodniowego pobytu. b) W przypadku przekroczonego zużycia energii elektrycznej ponad 50kWh zostanie doliczona kwota do rozliczenia przed wyjazdem według stawki 2 zł/kWh (płatne gotówką przy wymeldowaniu).

Odpocznij przez siedem dni na Kaszubach

PYTANIA?