Polityka prywatności

Szanowni Państwo,

z dniem 25 maja 2018 r. weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako ROPO).

Przygotowaliśmy dla Państwa informacje wymagane przez RODO, o przetwarzaniu danych osobowych w Domku na Kaszubach :Trzebuniowa Darga”, Administratorem Państwa danych jest firma:

Trzebuniowa Darga Trzebuń Zatrzebionka 3; 83-425 Trzebuń

 

1. Zakres przetwarzanych danych:

Trzebuniowa Darga przetwarza następujące kategorie danych:

a/ dane kontaktowe,

b/ dane wymagane do identyfikacji na potrzeby dokonania rezerwacji, wykonania usługi,

c/ dane potrzebne do dobrania dla Państwa odpowiedniej oferty i usług Trzebuniowej Dargi.

 

2. Cele przetwarzania Państwa danych osobowych:

Państwa dane osobowe będziemy przetwarzać w jednym lub więcej spośród następujących celów:

a/ w celu realizacji działań wykonywanych na Państwa żądanie przed dokonaniem rezerwacji, w celu zawarcia
i wykonania usługi, którą zamówili Państwo z „Trzebuniowej Dardze”

b/w celu obsługi, dochodzenia i obrony w razie zaistnienia wzajemnych roszczeń,

c/ w ceł u przekazywania przez nas informacji o naszej działalności firmy i ofercie handlowej.

 

3. Podstawy przetwarzania Państwa danych osobowych:

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest, w zależności od wykonywanych czynności:
a/ dokonanie rezerwacji i wykonanie usługi z „Trzebuniowa Darga”

b/ prawnie uzasadniony interes „Trzebuniowej Dargi” (m.in. przekazywanie informacji
o naszej działalności i ofercie handlowej)

d/ wyrażona przez Państwa zgoda.

 

4. Obowiązek podania danych osobowych:

W zakresie, w jakim przetwarzanie Państwa danych następuje w celu wykonania usługi z „Trzebuniowa Darga”, podanie przez Państwa danych jest warunkiem dokonania rezerwacji i wykonania usługi. Podanie danych ma charakter dobrowolny, lecz jest niezbędne do dokonania rezerwacji i wykonania usługi. W przypadku nie podania danych osobowych usługa nie będzie wykonana. W pozostałym zakresie podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym lub umownym oraz nie stanowi warunku zawarcia umowy.

Administartor Danych Osobowych Trzebuniowa Darga

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że:

Zależy nam na zachowaniu Państwa prywatności oraz bezpieczeństwie Państwa danych osobowych, przysługujących w związku z RODO

Administratorem państwa danych osobowych jest Trzebuniowa Darga, z siedzibą Trzebuń Zatrzebionka 3, 83-425 Trzebuń

Inspektorem Ochrony Danych jest „Trzebuniowa Darga”. Kontakt z inspektorem dostępny jest pod adresem e-mail: kontakt@trzebuniowadarga.pl

 

Dane osobowe

Podczas korzystania z naszej strony https://trzebuniowadarga.pl, Użytkownik może zostać poproszony o podanie wybranych swoich danych osobowych, np. poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, zgłoszeniowego, rezerwacyjnego, zamówienia. Wszystkie wprowadzone dane osobowe są przetwarzane w sposób zgodny z wymogami określonymi w prawie polskim.

Administrator informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz jest niezbędne do korzystania z naszej strony w prawidłowy sposób.

 

Cel zbierania danych

Celem przetwarzania danych osobowych jest np. przesyłanie informacji o charakterze handlowym, realizacji zamówień, rezerwacji oraz pozostanie w kontakcie z osobami, które za pośrednictwem naszej strony nawiązały kontakt z Administratorem. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest przesłanie formularza zawartego na stronie: https://trzebuniowadarga.pl.

Administrator powołuje się także na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej (np. dla usług Google Analitycs.). Profilowanie używane jest w Google Analytics. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.

 

Jaki jest czas przetwarzania danych

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres funkcjonowania naszej działalności.

 

Prawo Użytkownika

Administrator informuje, że Użytkownik ma prawo dostępu do danych osobowych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod wskazany adres e-mail: : kontakt@trzebuniowadarga.pl